Schoolgruit start 15 november

kronkel

Onze school is ingeloot om deel te nemen aan het project schoolgruit (groenten en fruit). Met dit project laten we zien dat wij het belangrijk vinden dat kinderen alle soorten groenten en fruit leren eten. Van november tot half april eten de kinderen daarom op woensdag, donderdag en vrijdag groenten en fruit als tienuurtje. Op die dagen hoeven de kinderen geen tienuurtje mee te nemen en wordt er ook geen koek gegeten.

Met het schoolgruit leren we de kinderen dat gezond eten heel lekker is. Kinderen die gezond eten kunnen zich beter concentreren, presteren beter, zijn minder snel ziek en zitten lekkerder in hun vel. Af en toe een snoepje tijdens een feest mag best.

Meer informatie over schoolgruit vindt u op deze site: https://www.euschoolfruit.nl/nl/schoolfruit/ouders-1.htm

Organische vorm scholen Westerbeek 4